Author: k***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: très satisfait is heel mooi PARFAIT
Color: Multicolor
Price: £15.75
Original Price: £16.75
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Wigs With Hat |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 320 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2304265851922296 |
Author: k***4
Date:
Review: très satisfait is heel mooi PARFAIT
Color: Multicolor
Author: 3***0
Date:
Review: j'aimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.